Naša ponuka

široká ponuka služieb

ubytovanie

Ubytovanie

Penzión Amito sa nachádza na Orave v širšom centre obce Rabča, ktorá je súčasťou okresu Námestovo. Ponúka celoročné ubytovanie s možnosťou stravovania. Je ideálny na letnú aj zimnú dovolenku spojenú s oddychom alebo aktívnym športom.
restauracia

Reštaurácia

Reštaurácia s kapacitou 60 miest poskytuje príjemnú atmosféru na posedenie. Svoje služby poskytuje nielen ubytovaným hosťom, ale aj ostatnej verejnosti. Stravovanie je možné formou polpenzie, plnej penzie alebo výberom z jedálneho lístka.
Wallpapers 1920×1080

Svadby, Oslavy, Eventy

Ponúkame Vám možnosť si v priestoroch penziónu zorganizovať svadbu, rodinnú oslavu, firemné posedenia či školenia. Kvalitný catering. Kapacita 40 ľudí, možnosť výzdoby, doprava aj ubytovanie.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Okolie

Orava je jedna z najkrajších častí Slovenska. S množstvom kultúrno-historických pamiatok, nedotknutou prírodou a pohostinstvom domácich obyvateľov sa tak radí medzi najzaujímavejšie a najideálnejšie miesta na strávenie dovolenky

Izby na ubytovanie

Nazrite sa k nám do penziónu.

Aktuality

Aktuality
Do zhrnutia treba napísať jednu vetu článku a potom dať 1x enter a napísat text čo je nižžšie. Pre zobrazenie klikni na nádpis

Mapa

Recenzie zákaznikov

Odporúčame ubytovanie. Boli sme spokojný, krásne okolie, vybavenie izieb.